Teatr Współczesny

Aktualności

 • Majowa promocja

  Bilety w cenie biletów ulgowych, dla wszystkich, którzy kupią bilety w kasieTeatru Współczesnego, na wszystkie spektakle na Scene Głównej od 1 do 6 maja. Nie dotyczy sprzedaży internetowej! Nie dotyczy Sceny w Baraku!
  rozwiń wiadomość »

 • Relacja z XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

  10 marca zagraliśmy spektakl "Psie serce" przed festiwalową widownią. Po spektaklu odbyło się spotkanie dla publiczności z twórcami prowadzone przez Łukasza Drewniaka. Otrzymaliśmy od organizatorów festiwalu relacje fotograficzną autorstwa Katarzyny Chmury - Cegiełkowskiej, którą mamy przyjemność zaprezentować Państwu. 
  rozwiń wiadomość »

 • XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

  10 marca tj. w najbliższą sobotę, o godz. 18.00, odbędzie się specjalny pokaz spektaklu "Psie serce" w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych. Organizatorem Festiwalu jest Teatr Powszechny z Łodzi. Dystrybucją biletów na spektakle festiwalowe zajmuje się jedynie organizator.  UWAGA! osoby, które zakupiły bilety na spetakl grany 10 marca o godz. 19.00, w kasie Teatru Współczesnego prosimy o zgłoszenie się do kasy teatru, zwrócimy pieniądze za bilety. Przepraszamy za niedogodności.
  rozwiń wiadomość »

 • "Lepiej już było..."100 razy

  Ponad rok temu miała miejsce premiera spektaklu "Lepiej już było..." Cat Delaney w reżyserii Wojciecha Adamczyka, a już 27 stycznia (w najbliższą sobotę) będziemy świętować setne przedstawienie". W roli głównej Marta Lipińska, której wzruszająca, pełna ciepła i humoru Esmeralda Quipp, podbiła serca Widzów i wciąż zjednuje sobie kolejnych. 
  rozwiń wiadomość »

Stat 4 u