Завантаження файлів з Facebook — найшвидше збереження будь-яких відео з Facebook

Найшвидше завантаження відео з Facebook — зберігайте улюблені відео швидко, легко й безкоштовно.

Існує кілька способів збереження відео з Facebook:


Спосіб 1:Встановіть «Помічник SaveFrom.net», натиснувши тут:  

Після встановлення поруч із відео з'явиться зелена стрілка. Натисніть на стрілку, щоби вибрати формат та якість збереження відео:
Screenshot
Перемістіть курсор у самий низ плеєру Facebook і виберіть посилання для скачування: «Завантажити SD | HD». Натисніть на піктограму потрібного вам формату, щоб розпочати завантаження:
Screenshot

Спосіб 2: Завантажте відео через веб-сайт SaveFrom.net.

Завантажуйте відео з Facebook, скориставшись сторінкою SaveFrom.net.

Скопіюйте посилання на відео з Facebook і вставте його в поле на сайті savefrom.net. Натисніть кнопку «Завантажити» праворуч. У меню, що з'явиться, виберіть формат та якість для збереження відеофайлу.

Ви побачите перелік прямих посилань на всі відео зі сторінки FB.

Зверніть увагу: якщо вам не вдається завантажити відео з Facebook через сайт savefrom.net, встановіть «Помічник SaveFrom.net» і скачайте відео у спосіб 1.

Збереження відео з Facebook на комп'ютері

Ви можете зберігати відео з Facebook на вашому комп'ютері або планшеті. Для цього натисніть праву кнопку миші на піктограмі тої якості відео, якій ви надаєте перевагу, й виберіть «Зберегти як...». Перед збереженням відео рекомендуємо скопіювати назву відео й вставити її в поле «Назва файлу».

Facebook — це найпопулярніша соціальна мережа. Щодня мільйони користувачів з усіх куточків світу використовують його для спілкування й обміну музикою та відео. На жаль, у цій соціальній мережі не передбачено можливості для прямого завантаження контенту з її сторінок.

Якщо у вас повільний інтернет, то ми радимо завантажувати відео з Facebook за допомогою «Помічника SaveFrom.net». Окрім відео з Facebook, «Помічник SaveFrom.net» надає можливість завантажувати відео з багатьох інших відомих сайтів, таких як YouTube, Vimeo та Dailymotion.

Натисніть кнопку інформації для доступу до додаткових параметрів відео, таких як розмір файлу, тривалість і якість.

Натисніть кнопку відтворення відео, щоб переглянути його перед завантаженням на ваш комп'ютер.


icon

SaveFrom.net помічник

Дозволяє вам завантажувати файли з VK.com, YouTube.com, Odnoklassniki.ru та більше 40 інших сайтів лише одним кліком.

 
Безпека підтверджена   Norton™ Safe Web