Tweets

You blocked @stonepanel

Are you sure you want to view these Tweets? Viewing Tweets won't unblock @stonepanel

 1. Jan 17

  Doğanın en güzel yansıması olan ahşabı duvarlara taşıyan StonePanel Ahşap Duvar Panelleri, mekanlarda doğal dekorasyonlar yaratırken sıcaklık ve rahatlık hissi oluşturur.

  Undo
 2. Jan 17

  Doğanın en güzel yansıması olan ahşabı duvarlara taşıyan StonePanel Ahşap Duvar Panelleri, mekanlarda doğal dekorasyonlar yaratırken sıcaklık ve rahatlık hissi oluşturur.

  Undo
 3. Jan 15

  Her mekanda farklı bir atmosfer oluşturan Tuğla Serisinden Asur, derin derz desenleri ve düzenli, geometrik çizgileri ile hem sıcak hem de sade dekorasyonlar oluştururken, yalın gösterişi en doğru şekilde duvarlarınıza yansıtır.

  Undo
 4. Jan 14

  Fiberglas karo tavan ve duvar panellerinden Apollo, şık ve gösterişli tasarımıyla zengin duvarlar oluşturur. Çarpıcı renkleri ve efektleri ile sıradışı dekorasyonlar yaratır.

  Undo
 5. Jan 9

  İhtişamlı sarayların asilliğinden esinlenerek tasarlanan karo serisinden Casablanca, eskitme efekti ile geçmişin görkemini duvarlara yansıtır. Farklı renk seçenekleri ile ihtişamlı ve gösterişli dekorasyonlar oluşturur.

  Undo
 6. Jan 8

  Duvar dekorasyonunda klasik yapıları modernize ederek tasarlayan Beton serisinden Roughast, dekorasyonda yepyeni yüzeyler oluştururken dinamik duvarlar yaratır.

  Undo
 7. Jan 7

  StonePanel Dekoratif Duvar Panellerinden Beton Serisi mekanlarınıza güç, karakter ve özgünlük katar. Doğadan esinlenerek tasarlanan fiber duvar panelleri doğayı duvarlarınızda yaşatır.

  Undo
 8. Jan 3

  Duvarlarda cesaret ve doğallığın yansıması olan Beton serisinden Ferro, farklı ve yenilikçi tasarımlarda ilk sıralarda yer alıyor. Demir ve betonun birleşimi ile sarsılmaz bir yapıyı simgelerken aynı zamanda da mekanlarda güçlü dekorlar oluşturuyor.

  Undo
 9. Jan 2

  Ahşabın doğallığını zariflik ile buluşturan Breccia, ince ve asimetrik çizgileri ile estetik bir görünüm sağlarken doğal dokuları ile duvarları farklı boyutlara taşır.

  Undo
 10. 28 Dec 2018

  StonePanel Tavan ve Duvar Karosu serisinden Quarter, barok akımını mimariye yansıtarak görkemli dekorasyonlar oluşturur. İhtişamlı sarayların asilliğinden esinlenerek tasarlanan karo serisi, göz kamaştıran çarpıcı mekanlar yaratır.

  Undo
 11. 27 Dec 2018

  StonePanel tuğla serisinden Asur, ince derzli ve düzgün sıralanmış tuğla tasarımları ile zarif duvarlar elde ederken sıcak renkleri ile de samimi ve huzur veren mekanlar yaratır.

  Undo
 12. 26 Dec 2018

  Duvar dekorasyonunda yeniliklere devam eden StonePanel, Poliüretan panelleri ile duvarlarda göz alıcı tasarımlar oluştururken aynı zamanda ısı ve ses yalıtım özelliği ile de avantaj sağlıyor.

  Undo
 13. 24 Dec 2018

  Duvar dekorasyonunda yeniliklere devam eden StonePanel, Poliüretan panelleri ile duvarlarda göz alıcı tasarımlar oluştururken aynı zamanda ısı ve ses yalıtım özelliği ile de avantaj sağlıyor.

  Undo
 14. 21 Dec 2018

  Düzgün sıralanmış tuğlaları ve ince derz çizgileri ile Tuğla serisinin en yeni üyelerinden olan Ladrillo Classico, yarattığı doğal zariflik ile dekorasyonda masum bir şıklık yaratır.

  Undo
 15. 20 Dec 2018

  StonePanel Tavan ve Duvar Karosu serisi ile, alışılmış tasarımların ötesinde, inovatif, özgün ve ihtişamlı tasarımları dekorasyona yepyeni bir yorum getiriyor.

  Undo
 16. 19 Dec 2018

  İnce yapılı tuğlaların düzgün sıralanmasından ilham alınarak tasarlanan Asur, yarattığı ahenk ile mest edici dekorlar oluştururken duvarlarda farklı ve özel bir görünüm oluşturur.

  Undo
 17. 18 Dec 2018

  Kullanıldığı mekanda tarihi bir hava oluştururken aynı zamanda doğal bir modernlik katan Taş serisinden Canyon, duvarlara yeni bir boyut kazandırır. Gerçeği yansıtan dokusu ve görüntüsü ile gerçek kaya hissini verir.

  Undo
 18. 14 Dec 2018

  StonePanel Tavan ve Duvar Karosu serisinden Alhambra, barok akımını mimariye yansıtarak görkemli dekorasyonlar oluşturur. İhtişamlı sarayların asilliğinden esinlenerek tasarlanan karo serisi, göz kamaştıran çarpıcı mekanlar yaratır.

  Undo
 19. 13 Dec 2018

  Antalya'da Toros Dağları’nın eteklerine kurulmuş Goldcity Otel, duvar dekorasyonlarında StonePanel'i tercih etti. Otel lobisinin duvarları ahşap serisinden Wood ile kaplanarak sıcak, samimi ve asil bir mekan oluşturuldu.

  Undo
 20. 11 Dec 2018

  Düzgün çizgileri ve derin derz aralıkları ile Asur, sıcak renk tonları ve gölgeli efektleri ile mekanlarınıza hareket katarken doğal sadeliği ortaya çıkartır.

  Undo

Loading seems to be taking a while.

Twitter may be over capacity or experiencing a momentary hiccup. Try again or visit Twitter Status for more information.

  You may also like

  ·