Tweets

You blocked @stonepanel

Are you sure you want to view these Tweets? Viewing Tweets won't unblock @stonepanel

 1. Apr 23

  " Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. " K. ATATÜRK 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN.

  Undo
 2. Apr 6

  Tuğlanın tarihi yansıtan dokusu ve bu dokuyu yalınlık ile buluşturan Blancura rengi geçmişi modernize ederek duvarlara taşıyor. Tuğla serisinden Ladrillo birbirinden farklı renkleri ve dönemsel efektleri ile duvarları yaşatır.

  Undo
 3. Mar 20

  Poliüretan duvar panelleri serisinden Rotto Natura, doğal taş görüntüsünü her dekorasyonda kolaylıkla sergilerken ısı ve ses yalıtımı sağlaması ve kolay uygulama gibi özellikleri ile bir çok avantajı bir arada sunar.

  Undo
 4. Mar 18

  Sıcak ve ritmik renk kombinasyonu ile kullanıldığı mekanlara hareket katan Tuğla Serisindenn Ladrillo Loft ile içinizi ısıtan, eğlenceli ve karakteristik mekanlar elde edebilirsiniz.

  Undo
 5. Undo
 6. Mar 5

  Kolonları modern yapılar haline getiren Tuğla serisinden Ladrillo, mekanlarda istenmeyen yapılar olmaktan kurtarırken dekorasyonda farklılık yaratarak yaydığı sıcak enerji ile de mekanları ısıtacak.

  Undo
 7. Feb 27

  Yapı marketlerinde dünya markası olan Praktiker, Türkiye'de geliştirdiği yeni konsept mağazalarının dekorasyonlarında StonePanel'i tercih etti. Mağaza duvarları LADRİLLO modelinin RETRO rengi ile kaplanarak samimi ve sıcak ortamlar yaratıldı.

  Undo
 8. Feb 15

  Doğadan esinlenerek tasarlanan ve dekorasyonda fark yaratan CANYON, her mekanda göz alan yüzeyler oluşturur. Tasarımındaki çeşitli gölge oyunları ve renk efektleri duvarlara hareket katar.

  Undo
 9. Feb 13

  Tarihe ışık tutan mimarilerden esinlenerek tasarlanan Ladrillo Antique, geçmişi modernize ederek duvarlarınıza yansıtır. Çeşitli renk seçeneği ile de mekanlarda ritmik bir ahenk oluşturur.

  Undo
 10. Feb 11

  Avrupada üretimin kalbi olan Polonya'nın Poznan şehrinde, 12 - 15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan BUDMA Uluslararası Yapı Fuarı'nda, 3A salonunda 54. stand'dayız.

  Undo
 11. Feb 7

  StonePanel Dekoratif Duvar ve Tavan Kaplama Panelleri, doğadan esinlenen tasarımları ve doğal dokusu ile duvarlarda yepyeni bir trend oluştururken mekanlarda özgün, modern ve karakteristik dekorasyonlar yaratır.

  Undo
 12. Feb 4

  Karakteristik tasarımı ile Taş serisinden CANYON, her mekanda cesur dekorasyonlar oluşturur. Görkemli kayalardan ilham alınarak tasarlanan yapısı ile doğa ile özdeşleşen duvarlar yaratır.

  Undo
 13. Jan 30

  Farklı ve çarpıcı tasarımların başında yer alan Beton serisinden Ferro, demir detayları ile dekorasyona güç katar. Aşınmış beton efekti ile doğallığı duvarlara yansıtır.

  Undo
 14. Jan 25

  Demir ve betonun birleşimi ile tasarlanan Beton serisinden Ferro, sıradışı tasarımı ve doğal oluşum efekti ile duvarlara yepyeni bir boyut kazandırarak merak uyandıran dekorasyonlar yaratır.

  Undo
 15. Jan 23

  Tuğlanın tarihi yansıtan dokusu ve bu dokuyu canlandıran retro rengi geçmişi modernize ederek duvarlara taşıyor. Tuğla serisinden Ladrillo birbirinden farklı renkleri ile farklı zamanları duvarlarda yaşatıyor.

  Undo
 16. Jan 21

  StonePanel farklı ve doğal oluşum tasarımlarının başında yer alan ürünlerinden Roughast Loft, cesur dekorasyoların en popüler parçası. Oxid rengi ile sıradışı duvarlar oluştururken mekanlarda farklılık yaratıyor.

  Undo
 17. Jan 17

  Doğanın en güzel yansıması olan ahşabı duvarlara taşıyan StonePanel Ahşap Duvar Panelleri, mekanlarda doğal dekorasyonlar yaratırken sıcaklık ve rahatlık hissi oluşturur.

  Undo
 18. Jan 17

  Doğanın en güzel yansıması olan ahşabı duvarlara taşıyan StonePanel Ahşap Duvar Panelleri, mekanlarda doğal dekorasyonlar yaratırken sıcaklık ve rahatlık hissi oluşturur.

  Undo
 19. Jan 15

  Her mekanda farklı bir atmosfer oluşturan Tuğla Serisinden Asur, derin derz desenleri ve düzenli, geometrik çizgileri ile hem sıcak hem de sade dekorasyonlar oluştururken, yalın gösterişi en doğru şekilde duvarlarınıza yansıtır.

  Undo
 20. Jan 14

  Fiberglas karo tavan ve duvar panellerinden Apollo, şık ve gösterişli tasarımıyla zengin duvarlar oluşturur. Çarpıcı renkleri ve efektleri ile sıradışı dekorasyonlar yaratır.

  Undo

Loading seems to be taking a while.

Twitter may be over capacity or experiencing a momentary hiccup. Try again or visit Twitter Status for more information.

  You may also like

  ·