Tweets

You blocked @stonepanel

Are you sure you want to view these Tweets? Viewing Tweets won't unblock @stonepanel

 1. 22 hours ago

  Her tarz mekana ve her tarz dekorasyona uyum gösteren, doğal tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Tuğla serisinden Ladrillo Classico, duvarları yeniden yaratarak değer katar.

  Undo
 2. Nov 13

  Tuğla serisinden Ladrillo, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile her tür mekanda iddialı dekorasyonlar yaratırken yapısı itibari ile gelenekselliği modern çizgilerle duvarlara taşıyor.

  Undo
 3. Nov 12

  Demir ve betonun birleşimi ile ortaya çıkan güçten esinlenerek tasarlanan Beton Serisinden Ferro, sağladığı doğal oluşum efekti ile eskimiş mimariyi modernize ederek dekorasyona özgün bir yorum katar.

  Undo
 4. Nov 8

  Başarılı projelere imza atan M+Design Mimarlık ve Mühendislik, Ankara ofislerinin duvar dekorasyonunda StonePanel Duvar Panelleri kullanılarak, özgün, doğal ve samimi bir ortam yaratıldı.

  Undo
 5. Nov 7

  Klasik mekan algısını yıkan, sıkıcı ve monoton duvarları farklı ve inovatif hale dönüştüren Ahşap serisinden Encofrado, özgün, göz yormayan ve şık dekorasyonlar oluşturuyor.

  Undo
 6. Nov 6

  Geçmişi duvarlara yansıtan Tuğla serisinden Asur, dekorasyonda geleneksel modernliğin en güzel örneklerinden olurken Retro rengi ile de mekanlarda ritmik bir ahenk oluşturur.

  Undo
 7. Nov 5

  Doğal dokular ve ince detaylar ile tasarlanan, dekorasyonda fark yaratan Ahşap serisinden Breccia, mekanlarda sıcak, konforlu ve rahat bir hava oluştururken aynı zamanda doğayı dekorasyona taşımanızı sağlar.

  Undo
 8. Nov 4

  Kolonları modern yapılar haline getiren Tuğla serisinden Ladrillo, mekanlarda istenmeyen yapılar olmaktan kurtarırken dekorasyonda farklılık yaratarak yaydığı sıcak enerji ile de mekanları ısıtacak.

  Undo
 9. Nov 1

  Duvarlarda alışılagelmiş dekorasyonların ötesinde bir tasarım yaratan StonePanel Taş serisinden Rotto, ince çizgileri ve asimetrik yapısı ile heyecan yaratan duvarlar oluşturur.

  Undo
 10. Nov 1

  Dekorasyondaki en cesur imajlardan olan StonePanel Taş Serisinden Canyon, taşın en ham hali kayanın görünümünü gerçek ve doğal dokulu tasarımı ile duvarlarınıza yansıtırken, mekan algısında özgün karakter çizgisi oluşturur.

  Undo
 11. Oct 31

  Geleneksel mimari yapıtaşlarından olan tuğladan ilham alınarak tasarlanan Ladrillo Loft Anthracite rengi ile eski ve yeniyi buluşturarak mekanlarınızda geleneksel ve modern bir sadelik oluşturur.

  Undo
 12. Oct 30

  Dekorasyonda farklı ve sıradışı bakış açısı yaratan Beton serisinden Hierro, yenilikçi tasarımı eskimiş efektler ile yansıtırken güçlü, canlı ve modern mekanlar oluşturur.

  Undo
 13. Oct 29
  Undo
 14. Oct 26

  StonePanel Dekoratif Duvar ve Tavan Kaplama Panelleri, doğadan esinlenen tasarımları ve doğal dokusu ile duvarlarda yepyeni bir trend oluştururken mekanlarda özgün, modern ve karakteristik dekorasyonlar yaratır.

  Undo
 15. Oct 25

  Tuğlanın geleneksel yapısını modern tasarım ile harmanlayan Tuğla serisinden Ladrillo, ikonik ve dikkat çekici tasarımları ile her tür mekanda iddialı dekorasyonlar yaratır.

  Undo
 16. Oct 24

  Klasik duvar algısını, doğal ve gerçekci tasarımıyla yıkan Taş Serisinden Piedra mekanlarınızda farklılık yaratarak birbirinden farklı 9 renk seçeneği ile karakteristik dekorasyonlar sağlar.

  Undo
 17. Oct 22

  Doğanın en güzel yansıması olan ahşabı duvarlara iki boyutlu olarak taşıyan Ahşap serisinden Wood, mekanlarınızda doğal dekorasyonlar yaratırken sağladığı rahatlık ve sakinlik hissi ile de vazgeçilmeziniz olacak.

  Undo
 18. Oct 22

  Geçmişten esinlenerek günümüz modernliği ile tasarlanan Tuğla Serisinden Ladrillo modelinin Retro rengi geçmişi modernize edecek ve doğal oluşum efekti sağlayan Beton Serisinden Ferro ile de sıradışı dekorasyonlara imza atacaksınız.

  Undo
 19. Oct 19

  Geçmişten gelen yapıtaşlarının modernzm ile şekil bulduğu tasarımlardan olan Taş serisinden Piedra, ofis dekorasyonlarında hem ciddi hemde samimi bir hava oluştururken, karakteristik mekanlar yaratır.

  Undo
 20. Oct 17

  Her mekanda farklı bir atmosfer oluşturan Tuğla Serisinden Asur, derin derz desenleri ve düzenli, geometrik çizgileri ile hem sıcak hem de sade dekorasyonlar oluştururken, yalın gösterişi en doğru şekilde duvarlarınıza yansıtır

  Undo

Loading seems to be taking a while.

Twitter may be over capacity or experiencing a momentary hiccup. Try again or visit Twitter Status for more information.

  You may also like

  ·