// //
آموزش سخنوری و سخنرانی: مؤسسه سخنوری تیسفون
clear

آموزش سخنوری و سخنرانی

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                [email protected]

 

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books موفقیت
schedule
visibility 22

 

درود. هر انسانی بر روی زمین به کاری مشغول هست. یکی کشاورز است، یکی خانه دار، یک نفر جوشکار است و دیگری معلم، یکی از ما آتش نشان است و دیگری معلمی در روستای دورافتاده، یکی از ما رئیس جمهور است و دیگری پزشک، جوانی شاید بیکار باشد و دیگری دختری  به دنبال آرزوهایش، بعضی از ما راننده ای هستیم که کارمان جابجایی بار و مسافر است و دیگری احتمالا فروشنده خواروبار، یکی سرباز و دیگری عکاس، یکی بازیگر و دیگری معمار، یکی رئیس و دیگری کارمند.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books موفقیت
schedule
visibility 24

 

25 عمل برای اینکه زندگیتان را از نو بسازید. تغییر و تحول جزئی از زندگی انسان است. اکثر انسانها مایلند در دوره هایی از زندگی ، تحولاتی را در زندگی خودشان ایجاد کنند و به عبارتی با یک خانه تکانی جدی، زندگی شان را از نو بسازند. گر شما هم از این دسته افراد هستید توصیه می کنیم به نکات زیر توجه کنید:

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books موفقیت
schedule
visibility 15

 

ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﻲ ﺑﺎ ﺧﺎﻙ ﺑﺎﺯﻱ. ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺩﺭﻳﺎﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﻛﻪ ﺧﺎﻙ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﻲ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﺳﻼﻣﺘﻲ ﻭ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻲ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﻏﺎﻟﺐ ﺑﺎﻏﺒﺎﻧ ها ﻣﻲ ﮔﻮﻳﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺰﺭﻋﻪ ﻭ ﺑﺎﻍ ﺍﻧﻬﺎ ﺟﺎﻱ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺍﺭﺍﻣﺒﺨﺸﻲ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻛﺎﺭ ﺑﺎﻏﺒﺎﻧﻲ ﺑﺎﻋﺚ ﻛﺎﻫﺶ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﻲ ﺍﻧﻬﺎ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books سخنوری
schedule
visibility 31

 

داستان یکی از عجیب ترین کلاس های من در شهر بابل: ساعت 18 روز پنجشنبه در شهریور سال 1396  را هیچ وقت فراموش نمی کنم. در جلسه آخر دوره سخنوری تیسفون در شهر بابل، یکی از دانشجویان کلاس آموزش سخنوری و سخنرانی به نام آقای حسن طاهری با حدود 40 سال سن  برای سخنرانی به جایگاه رفت و در پشت تریبون قرار گرفت. آقای طاهری در جلسات اولیه کلاس از حضور در جمع و سخنرانی گریزان بود.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books سخنوری
schedule
visibility 21

 

25 نکته کلیدی در ارتباط مؤثر و تحول در روابط اجتماعی: ارتباط همه زندگی یک انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. روابط اجتماعی مؤثر به فرمول هایی در روابط اجتماعی اشاره می کند که با بکارگیری آنها می توانید در سطح ایده آل و به صورت اثرگذار با خود و با دیگران ارتباط برقرار کنید و آرامش زیادی را در روابط اجتماعی ‌تان تجربه کنید. این مقاله کوتاه به 25 اصل و نکته کلیدی در ارتباط مؤثر اشاره دارد:

contacts محمود امانی
library_books سخنوری
schedule
visibility 44

 

21 راهکار برای اینکه انسان بزرگی باشیم: مفهوم و ویژگی بزرگی کردن در بین مردم ایران بسیار محبوب است. بسیاری از ایرانیان دوست دارند رفتارهای کدخدامنشانه داشته و از ارج و قرب بالایی در فامیل و خانواده و بستگان برخوردار باشند اما شاید روش بزرگی کردن را نمی دانند. در این مقاله کوتاه ما به 21 راهکار که ویژگی انسان‌های بزرگ است اشاره می کنیم:

در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter

ثبت نام کلاس آموزش سخنوری و سخنرانی مؤسسه تیسفون در شهر تهران آغاز شد. اطلاعات بیشتر و ثبت نام