SRT - kontrola zużycia paliwa, monitoring czasu pracy maszyn
Kontrola zużycia paliwa i czasu pracy maszyn - tel. +48 32 760 91 04

Dlaczego klienci wybierają SRTime?

Nie oferujemy Państwu składaka, a w pełni autorski system, którego wszystkie komponenty mamy pod kontrolą. To daje pewność działania, szybki czas wprowadzania ulepszeń i bezawaryjną pracę. Cała obsługa znajduje się w jednym miejscu.
Ponieważ sami stworzyliśmy system możemy go w pełni konfigurować pod Państwa potrzeby, oczekiwania, specyfikę branży i rodzaj maszyn jakie wykorzystujecie w Waszym biznesie. Dla nas nie ma ograniczeń.
Nasza aplikacja pozwala w łatwy i przystępny sposób analizować zebrane informacje o lokalizacji, czasie pracy i zużyciu paliwa. Przystępne raporty, wykresy i zestawienie pozwalają szybko reagować i podejmować lepsze decyzje, mające na celu redukcję kosztów.

Aktualności

15Sty

Zmiana siedziby

0 Komentarze
W związku ze zmianą siedziby firmy ulega zmianie adres do korespondencji. Nasz nowy adres to : 42-584 Dobieszowice Wolności 52 Stacjonarne... Czytaj więcej →
31Lip

Nowa odsłona oprogramowania Systemu SRT

0 Komentarze
Miło nam poinformować, że działa już nowa odsłona oprogramowania Systemu SRT. Zastosowaliśmy oprogramowanie w wersji internetowej – każdy użytkownik ma... Czytaj więcej →

System kontroli zużycia paliwa SRT

Kontroluj każdą kroplę paliwa w maszynach budowlanych, sprzęcie ciężkim i flocie pojazdów firmowych. Nasz system potrafi zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 50%!

więcej >

Mobilna transmisja danych (GPRS)

Zbieraj i analizuj informacje z linii produkcyjnej, czujników, maszyn vendingowych w czasie rzeczywistym. Kontroluj kluczowe procesy swojego biznesu przez cały czas!

więcej >

Urządzenia szyte na miarę

Potrzebujesz pomiarów określonych parametrów twoich maszyn i urządzeń? Przygotujemy system zbierania informacji dopasowany do twoich potrzeb oraz specyfiki danego urządzenia.

więcej >

PARP

Na górę
tel. +48 32 760 91 04
tel. +48 697 722 409