Web TV

Më shumë

Ledri thotë “Prej inati”

13 orë më herët
më shumë
më shumë

Më të lexuarat

A e dini që drita e telefonit ju humb gjumin?

9 orë më herët

Ajo ndalon prodhimin e melatoninës Rezultatet e studimeve të ndryshme tregojnë se si përdorimi i gabuar i pajisjeve elektronike me ekran (celular, tablet, laptop, etj.,) ndikojnë negativisht në proceset biologjike, që lidhen me gjumin, si […]

më shumë

Në Kosovë nuk ka koronavirus

8 orë më herët

Pacientët e dyshuar nuk kanë koronavirus Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike sonte njoftoi se pas analizave të dy personave që dyshohej se kishin koronavirus, rezultatet dolën negative. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike më 22 shkurt […]

më shumë

Fati buzëqesh edhe për Lidijën, njerëz human e ndihmojnë

9 orë më herët

Lidija pritet të sistemohet në shtëpi të pleqve Lidija 52 vjeçare nga Kumanova tha se tani është më mirë pasi që personat human i ndihmuan që të blejë barnat dhe tha se këto ditë ka […]

më shumë

Italia me “masa të jashtëzakonshme” ndaj koronavirusit

2 orë më herët

Dy viktima në Itali Italia ka prezantuar “masa të jashtëzakonshme” për të ndaluar përhapjen e koronavirusit në Evropë. Kryeministri italian, Giuseppe Conte njoftoi planin e urgjencës vonë të shtunën pasi numri i rasteve me koronavirus […]

më shumë

Parashikimi i motit për sot

2 orë më herët

Edhe pjesa e parë e javës me mot të vranët Të dielën do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet […]

më shumë

Fury është mbret i boksit, fitore e jashtëzakonshme ndaj Wilderit

28 minuta më herët
më shumë
më shumë

Fun

A e dini që drita e telefonit ju humb gjumin?

9 orë më herët
më shumë

Anketa

Cili film do ta fitojë çmimin Oscar?

Loading ... Loading ...