/* */ var wprmenu = {"zooming":"no","from_width":"500","swipe":null}; /* */
O patronie
Maciej Frankiewicz, były zastępca Prezydenta Miasta Poznania, oprócz swojej pracowitości w dążeniu do rozwoju miasta, zapisał się w historii szczególnymi zasługami dla rozwoju poznańskiego sportu.

więcej
Materiały video
Aplikacja mobilna
Aktualności
15.01.2018 /

Razem przeciw rasizmowi

Zaniepokojeni wpisami i negatywnymi komentarzami w Internecie, dotyczącymi biegaczy z „Czarnego Lądu”, wspólnie z organizatorami innych polskich biegów wyrażamy nasz sprzeciw wobec tego typu zachowaniom. (więcej…)

28.11.2017 /

Poznań Maraton numerem 1 w rankingu PSB.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w przeprowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie Biegów rankingu TOP 12 Największych Maratonów w Polsce w tym roku pierwsze miejsce zajął organizowany przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji – 18.PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. (więcej…)

10.11.2017 /

Oficjalne wyniki

Informujemy, że Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otrzymały z Instytutu Sportu – Zakładu Badań Antydopingowych w Warszawie wyniki badań antydopingowych. W przebadanych próbkach pobranych od zawodników zajmujących miejsca I do IV nie wykryto obecności żadnych środków dopingowych zabronionych zgodnie z „Listą Zabronioną WADA 2017”. (więcej…)

9.11.2017 /

Ankieta

Ponieważ PKO Poznań Maraton powstaje z myślą o Was, chcemy poznać Wasze opinie nt. tej imprezy.
Prosimy o wypełnienie anikety tutaj.

aimsaims Poznań

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań
tel. +48 61 835 79 17