Služby

// //

Služby sú súčasťou terciárnej sféry. Do tejto sféry patria okrem poľnohospodárstva, priemyslu a stavebníctva všetky ekonomické činnosti. Na svete existujú krajiny, v ktorých sú služby až nadpriemerne rozvinuté. Pokiaľ má krajina čo ponúknuť a má prírodné alebo kultúrne pamiatky, rozvinuté služby sú perfektným faktorom pre rozvoj cestovného ruchu. Dá sa povedať, že služby sú veľmi dôležité pre cestovný ruch, pretože bez nich by toľko návštevníkov neprichádzalo do danej krajiny. Hovoríme o službách ako sú rôzne reštaurácie, obchody, stánky, ubytovania, prenájom bicyklov alebo áut, informačné služby a podobne.

lodě

Pretože keby v danej krajine neboli rozvinuté služby a chýbali by tam napríklad hotely, v ktorých sa môžu zahraničný turisti ubytovať, návštevníci by danú krajinu veľmi nenavštevovali. Slabá rozvinutosť služieb pre zahraničných návštevníkov je veľkým problémom aj v našej krajine, a to je možno dôvod, prečo tu nie je veľa zahraničných turistov, aj napriek faktu, že Slovensko má naozaj, čo ponúknuť. Okrem služieb pre zahraničných turistov, tu máme služby, ktoré dennodenne využívame. Napríklad, keď ideme ku kaderníčke, aby nás ostrihala, alebo keď si dáme opraviť auto, navrhnúť dom alebo záhradu alebo keď potrebujeme služby doktora, keď sme chorí alebo služby právnika keď máme nejaký právny problém. Služby využívame stále bez toho, aby sme si to uvedomovali.

kadeřník

Služby delíme na:
·         Základné služby
Tu patria služby, ktoré každý z nás využíva takmer každý deň. Napríklad predajne potravín, odevov, topánok, nábytku a iných tovarov, základné školy ,pošta, banka atď.
·         Vyššie služby
Tieto služby využíva menši počet ľudí a nevyužívajú ich tak často ako základné služby. Napríklad nemocnice, kiná, kúpaliska, wellness, masáže, kozmetička, kaderníčka, divadlá, galérie, vysoké školy atď.
·         Špecifické služby
Sú to služby, ktoré využívame najmenej a iba v špeciálnych situáciách. Patria tu napríklad pohrebné služby, sanatória, kúpele atď.

Kožená bunda je nevyhnutnou súčasťou našich šatníkov!

// //
Kto by ju nemal? Dá sa zohnať skoro v každom obchode s oblečením. Veľa druhov, materiálov, farieb aj strihov. Jednoducho každý si v tom obrovskom množstve tovaru vyberie tú svoju, ktorá mu bude najviac sedieť. Kožená bunda sa hodí proste každému!

kožená bundfa

·         Čierne, hnedé, sivé, modré, biele… Je ich predsa toľko na výber, že sa  často ani nevieme rozhodnúť, ktorú vlastne chceme. V takých prípadoch rozmýšľame takticky. K čomu by sa mi hodila táto modrá?  Neušpinila by sa hneď táto biela? Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, vsaďte na klasickú ČIERNU. Rozhodne ňou nič nepokazíte, dá sa kombinovať s čímkoľvek a ak ste ochotní dať za ňu väčšiu sumu, kúpte si radšej takú z pravej kože, ktorá vám vydrží omnoho dlhšie!

·         Kožená bunda sa dá nosiť ako elegantný, ale aj športový kúsok. Preto sa nebojte experimentovať. Je výborným doplnkom ako farebného, tak aj čisto čierneho outfitu, nebojte sa fádnosti čierna vyzerá veľmi dobre, keď viete ako ju nosiť. Kožená bunda sa tiež hodí k sukniam, rifliam, nohaviciam, šatom, teniskám, ale aj k lodičkám. Výber je len na vás, dá sa kombinovať skutočne so všetkým.

·         Nedržte sa pravidla, že si musíte bezpodmienečne kúpiť bundu vašej veľkosti. Tak ako mnoho farieb, táto bunda môže mať aj mnoho rôznych strihov a jedným z nich je práve tento „oversized“. Skúste siahnuť po voľnejšom strihu, ktorý nebude pôsobiť len ležérne, ale aj veľmi elegantne. Ideálne je kombinovať ju k voľnejším džínsom, vysokým čižmám, sukniam či šatám. Máte nespočetné veľa možností!

modelka

·         Tieto bundy sa vyrábajú nie len v zemitých, typických farbách, ale dnes sú veľmi moderné aj pestré pastelové farby, ktoré váš outfit oživia na nespoznanie! Skúste si teda k čiernym šatom a čižmám, alebo čiernym nohaviciam a lodičkám zaobstarať napríklad sýto červenú koženú bundu! Môžete ju kombinovať aj s bielou alebo sivou farbou a v kombinácii napríklad s veľkými okuliarmi, či kruhovými náušnicami. Váš outfit bude pôsobiť elegantnejšie a odvážnejšie. 

Nie je sprcha ako sprcha!

// //

V poslednej dobe ľudia čoraz viac preferujú sprchové kúty ako klasické vane. S vaňami sme vyrastali, teraz však preferujeme niečo iné! Má to mnoho dôvodov. Ušetríte množstvo vody, aj keď sa to nezdá, ale pri sprchovaní človek spotrebujeme menej vody než pri kúpaní. Ďalšou veľmi dôležitou zmienkou je hygiena. Z hygienických dôvodov sprcha absolútne prevyšuje vaňu, už len preto, pretože pri sprchovaní sa špinavá voda okamžite odplavuje, kde pri kúpaní stále ostáva. Vo vani môžete však krásne relaxovať a sem tam sa určite hodí, ale sprcha Vás dokáže nakopnúť ale taktiež môžete v nej relaxovať, pri nastavení správnej teploty a intenzity vody.
No z vyššie uvedeného je jasných favoritom sprcha. Takže niet divu, že sa stáva stále populárnejšou!

sprchový kout

Nie je však sprcha ako sprcha! Existujú rôzne sprchové zásteny, niektoré sú z kvalitnejšieho materiálu, niekto z menej kvalitného! Určite by ste si mali dať na pozor pri realizácii toho Vášho sprchového kútu.

Aké sprchové zásteny sú najlepšie?
Našou jednoznačnou jedničkou je sklenená sprchová zástena! Sklo je samo o sebe výborným materiálom, je jednoduché na údržbu, môžete si zvoliť priesvitné, kde ľahko uvidíte kde si ste si opäť zabudli Váš uterák alebo mliečne, aby ste boli zakrytý a v bezpečí. Ak hľadáte inšpiráciu ako by sprchová zástena mohla vyzerať, nájdete ju určite u Nás http://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/.

kout sprcha

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa len tak s niečim neuspokoja, poskytujeme taktiež rôzne kovania na sklo a takto si môžete nechať vyrobiť špeciálnu sprchovú zástenu, ktorú u nikoho iného neuvidíte a ktorú Vám všetci návštevníci budú závidieť. Tak čo na to poviete? Určite stojí za to navštíviť náš web a dozvedieť sa o sprchových sklenených zástenách omnoho viac!

Buďte krásna nevesta

// //

Keď ma môj priateľ požiadal o ruku, musím povedať, že som bola to najšťastnejšie dievča na celom svete. Vždy som snívala o tom, ako sa ma to niekto spýta. Ako sa budem tváriť a či to budem čakať. Vždy som si myslela, že to bude vždy vedieť, že to jednoducho budem cítiť v kostiach. No nakoniec som absolútne nečakala, že ma požiada bola som totálne prekvapená. Tešila som sa ako malé dieťa. Plakala som, naozaj veľmi. Pretože som sa tak veľmi tešila, že sa budem vydávať. Chcela som byť nevestou. Túžila som byť nevestou. Chcela som byť krásna a dokonalá, no vedela som, že to dá veľmi veľa práce.

umělé řasy
 
CHCETE BYŤ DOKONALÁ NEVESTA? TAK BUĎTE, NO NIE?
 
Predstavovala som si svoju svadbu do totálnych detailov, no ako správna žena som samozrejme najviac myslela na to, ako budem vyzerať. Bolo mi jasné, že budem chodiť na všetky skúšky, pretože som chcela byť dokonalá, od topánok, až po sponiek vo vlasoch. Každá nevesta to tak proste cíti. Asi každá žena si predstavuje samú seba ako nevestu, ktorá sa nesie celým tým sprievodom a vie, že je tou najkrajšou ženou večera a vlastne aj celého dňa. Je to dôležité? Pre ženu je to to úplne najdôležitejšie.
 
nevěsta

ZÁLEŽÍ VÁM NA TOM, AKO BUDETE NAMAĽOVANÁ?
 
Asi nikoho nepresvedčíte, keď poviete, že vôbec nie. Ja som vedela, ako chcem byť namaľovaná. Vedela som, že chcem mať umelé mihalnice a krásny matný a veľmi výrazný rúž, ktorý sa nebude odtláčať na pohár, ale ani vtedy, keď budem chcieť svojho milého celého vybozkávať. Nakoniec som však bola dokonalá. A vyzerala som presne tak, ako som chcela vyzerať. A to bolo niečo čo ma naozaj tešilo, viac ako si viete predstaviť. Verte tomu, že práve na tom naozaj záleží. Každá svadba by taká mala byť. A na každej svadbe by mala byť hlavnou hviezdou práve nevesta. Funguje to tak a verte tomu, že by to tak fungovať malo skutočne neustále. 

Tento malý zázrak osvetlí skutočne všetko!

// //
Led pásikuž pozná väčšina z Vás, ktorí sa zaujímate o kvalitné osvetlenie. Obsahuje radu výhod, vďaka ktorým sa stal absolútnou jednotkou na trhu s osvetlením! Už nejde len o osvetlenie, tu už ide o revolúciu, ktorá zmení doteraz používané druhy osvetlenia na niečo viac!

vločky

Vďaka jednému pásiku zmeníte atmosféru celého bývania!
Možno to znie neuveriteľne, ale je to naozaj tak. Led pásiky Vám pomôžu len jedným kliknutím zmeniť atmosféru celej miestnosti. Vaše deti môžu byť naladené na zelenej vlne učenia, alebo môžu byť na žltej vlne kreativity a dobrej nálady. Vy a zase môžete naladiť na romantickú pohodu s Vašim najmilším alebo na relaxačnú náladu  zahalení modrej farby. Intenzita svetla, jeho jas a všetko ostatné si pá kliknutiami môžete zmeniť taktiež.

Len my Vám ponúkame to, čo u inej konkurencie nenájdete!
V našom internetovom obchode Vás čaká veľké množstvo pásikov, ktoré si môžete vybrať rýchlo a jednoducho podľa kategórii. Máme pre Vás pripravené led pásiky, ktoré sú rozdelené podľa farieb, či typu LED. Ak ste milovníkmi jednoduchosti a nemáte v pláne meniť atmosféru Vášho bývania, tak máme pre Vás pripravené jednoduché biele LED pásiky, ktoré sa budú hodiť do každej miestnosti. Ak Vás však fascinuj farby a možnosť hrať sa s Vašim bývaním aj takýmto spôsobom, tak máme pre Vás vypravené rôzne farby LED pásikov, od červenej cez oranžovú až modrú, či čiernu. Taktiež u nás nájdete populárne a na trhu jednoznačne obľúbené RGB, RGB-W, či DUAL white pásiky.

abstraktní

Toto všetko teraz a hneď!
Len na jednom mieste, a to u nás! A čo je na tom najlepšie? Nákupy z pohodlia domova už teraz! No neznie to krásne? Tak na čo ešte čakáte? My a už teraz nevieme dočkať Vašej návštevy. Príďte nás pozrieť už teraz a skutočne neoľutujete! Sme tu len pre Vás! Vaši blízki budú očarení Vašim skvelým osvetlením!