// //
Laik Sözlük - Gençliğin Sözlük Platformu - laiksozluk.net

selanik belediye başkanına saldırı

jakoben
haberin videosunu izlerseniz faşist geleneğin artık sanki genlere dönüştüğünü,o adama saldıran yunanistan vatandaşlarının işlerini bitirince fiat doblolarına atlayıp gideceklerini hissediyorsunuz.bizimkilere çok benziyorlar yunan dediğin bir şey olur yani güzel falan

küçükken yanlış anlaşılan durumlar

idiopatik
. Çarşaflı kadınları öcü zannederdim ve beni eteklerinin altına alıp kaçırabileceklerini düşünürdüm.
. Yerin altında boyut olarak bizden daha küçük insanların yaşadığını düşünürdüm. (Bunda izlediğim çizgi filmlerinin etkisi büyük bence).
. Bizim evde elektrik gittiğinde tüm dünyada gittiğini sanıyordum.
. Okuma-yazma öğrenince okul bitiyor sanıyordum. (Öyle olmadığını öğrenmek büyük bir hayal kırıklığıydı).

tolerans

scabies
Tolerans , kişinin kendisiyle çelişen bir görüş de olsa o görüş ve düşüncenin özgürce dile getirilmesinden rahatsız olmama. Bana göreyse katlanmak.

Ayrıca Popper'a göre sınırsız tolerans , nihai toleransın ölmesine neden olur. tolerans sahibi olmayan kişilere tolerans göstermek bizi bir kısır döngüye sokacaktır. Bir örnekle açıklamam gerekirse dinlere toleransı olmayan kişilere tolerans göstermek nihai tolerans durumunu yok edecektir.

sözlükteki yazar kalitesi ve sayısını arttırmak

scabies
Arkadaşlar mayoz ve mitoz bölünmeler ile destek vereceğim harekettir. Şimdi bu nasıl olur yahu , kafayı mı yedin Scabies kardeş demeyin. Dinleyin efendim. Şimdi öncelikle 2 yazar alıyoruz. Birinin dişi birinin erkek olması en sağlıklısı. Bunları çiftleştiriyoruz. Mayoz işimiz bitti. Efendim bunların 1 tane çocugu olacak bunu da mitozla 20-30 tane yapıyoruz. Ondan sonra farklı bir çift alıp yine aynı şekilde 1 cocuk 20-30 tane. Aralarda da çiftleri çaprazlayacağız. Ayrıca her çocukta farklı bir genotip. Paat. Bak sen şu işe . Binleri gördük. Teşekkürleri öperek iletebilirsiniz.

karabasan

scabies
Zamanında bir komşumuzun anlattığı , küçüklük travmalarımdan olan hikaye.Basitçe çok siyah giyinen bir kızın tuvalete girmesiyle karabasan adlı şeyin üstüne çökmesi üzerineydi. TEşekkürler benim canım komşum.

bunlar ilginizi çekebilir