Witamy na www.akumulator.pl

Akumulator.pl to serwis dla kierowców, którzy chcą uzyskać profesjonalne i kompleksowe informacje na temat akumulatorów. Porady eksperta na temat tego, jak dbać o akumulatory samochodowe, lokalizator sklepów, wyszukiwarka akumulatorów – udostępniamy Państwu funkcjonalności, które w prosty sposób podpowiedzą jaki akumulator wybrać i gdzie najszybciej go kupić. Zapraszamy!

Ekspert radzi

Ogólne Poradnik: jak kupić akumulator do motocykla?

18-04-2018

Poradnik: jak kupić akumulator do motocykla?

Pierwsze zwiastuny wiosny zachęcają do zdjęcia płachty z motocykla. Może się jednak okazać, że zanim znów wyjedziemy na drogę, konieczny będzie zakup nowego akumulatora. Niestety na internetowych forach można znaleźć wiele mylących i błędnych informacji dotyczących tego zagadnienia – dlatego też Exide Technologies przygotował skrócony poradnik na ten temat.

 • O akumulatorach dla przezornych Obsługa akumulatora

  O akumulatorach dla przezornych

  Wielu kierowców przekonało się na własnej skórze, co oznacza rozładowany akumulator. Nadchodząca zima to trudny czas dla akumulatorów, szczególnie tych starszych lub poddawanych ciężkim próbom przez użytkowników. Aby służyły nam długo i sprawnie, kierowcy powinni pamiętać o kilku podstawowych zasadach związanych z ich użytkowaniem…

 • Poprawne ładowanie akumulatora Obsługa akumulatora

  Poprawne ładowanie akumulatora

  Jak poprawnie ładować akumulator?

 • Czy w akumulatorze bezobsługowym trzeba kontrolować i uzupełniać poziom elektrolitu? Obsługa akumulatora

  Czy w akumulatorze bezobsługowym trzeba kontrolować i uzupełniać poziom elektrolitu?

  Eksperci od akumulatorów bardzo często słyszą powyższe pytanie. Pełna, wyczerpująca odpowiedź jest jednak znacznie dłuższa niż proste „tak” lub „nie”. Dlatego w dzisiejszym tekście wyjaśniamy kwestię elektrolitu w akumulatorze bezobsługowym.

Więcej


Najnowsze artykuły

News Kołakowski utrzymuje pozycję lidera

30-05-2018

Kołakowski utrzymuje pozycję lidera

Po ostatnim, podwójnym, zwycięstwie podczas Pucharu Renault Clio III Eset V4 CUP na Węgrzech, Sebastian Kołakowski zajął drugie miejsce w kolejnej rundzie ESET V4 CUP na austriackim torze Red Bull Ring. Wspierany przez licznych partnerów, w tym producenta akumulatorów Exide Technologies S.A., zawodnik Automobilklubu Rzemieślnik nadal utrzymuje pozycję lidera w ogólnej klasyfikacji.

 • Exide przedstawia odświeżoną gamę akumulatorów Marine & Leisure News

  Exide przedstawia odświeżoną gamę akumulatorów Marine & Leisure

  Prezentujemy nową odsłonę akumulatorów z asortymentu do łodzi i pojazdów rekreacyjnych – tym razem pod nazwą Marine & Leisure. 

 • Puchar Renault Clio III Eset V4 CUP: podwójne zwycięstwo Sebastiana Kołakowskiego News

  Puchar Renault Clio III Eset V4 CUP: podwójne zwycięstwo Sebastiana Kołakowskiego

  Tegoroczna majówka okazała się szczęśliwa dla Sebastiana Kołakowskiego, który zdobył podwójne zwycięstwo na słynnym węgierskim torze Formuły 1 – Hungaroring. Start zawodnika wsparli liczni partnerzy, w tym znany producent akumulatorów Exide Technologies S.A.

 • Strefa motocykli i skuterów Ogólne

  Strefa motocykli i skuterów

  Nadejście wiosny może oznaczać tylko jedno – początek sezonu motocyklowego! Razem z ekspertami Exide Technologies przygotowaliśmy dla Was zestaw narzędzi, dzięki którym sezon będzie pełen energii!

Więcej