دانلود بازی و نرم افزار اندروید | 365 دی ال دانلود بازی و نرم افزار اندروید
سايت روزپيام/آگهي و تبليغات رايگان تبليغ
آپدیت جدید:1.08
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

Guardians of the Galaxy TTG – بازی ماجراجویی بسیار زیبا و جذاب از استودیوی بازیسازی Telltale Games برای اندروید تولید شده است. Guardians of the Galaxy نام گروهی است که امنیت کهکشان را بر عهده دارند.با این گروه به تمامی نقاط شناخته شده و ناشناخته کهکشان بروید و به کشف رازهای آن بپردازید.

آپدیت جدید: 1.7.0g
آنلاین و نیازمند به اینترنت

asphalt-xtreme-coverAsphalt Xtreme بازی فوق العاده زیبا و هیجان انگیز آسفالت اکسترم (Gameloft) در سبک ماشین سواری برای اندروید است . بر خلاف نسخه های پیشین بازی آسفالت که همگی در خیابان و سطح شهر بودند، این بار با حال و هوایی آف رو مواجه هستیم، ۳۵ ماشین آفرود از SUV گرفته تا باگی ها و ماشین های رالی در اختیار شما قرار داده شده است و زمین های مسابقه نیز از بیابان گبی تا تایلند و مصر راه شامل میشود.

آپديت جديد: 2.6.39
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.8
,

templar-battleforce-cover

Templar Battleforce RPG یک بازی زيبا و سبك در سبك استراتژيك از استودیوی بازیسازی Cory Trese مي باشد. در اين بازي بايد براي خود پايگاهي را بسازيد و با استخدام تعدادی از متخصصان و خلق استراتژی های مفيد نیروهای شيطاني زنوس (Xenos) را از بین ببرید. در واقع راه موفقیت در این بازی داشتن تاکتیک مناسب برای قرارگیری نیروها می باشد تا بتوانید دشمنان را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

آپدیت جدید:30.138.896
آنلاین و نیازمند به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.6
,

Stronghold Kingdoms: Feudal Warfare بازی استراتژیک و پرهیجان بسیار عالی از استودیوی Firefly Studios برای دستگاههای اندرویدی است.

آپدیت جدید:1.4.22
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.5
,

Stick-War-Legacy-CoverStick War: Legacy از سری بازیهای محبوب و سرگرم کننده استراتژیک ؛ تحت عنوان جنگ چوب:میراث از استودیوی بازیسازی Max Games Studios برای دستگاه های اندرویدی است . در سرزمین انسان های اولیه قدم میگذارید، جهانی با ملیت های مختلفی که ساکنین آن مردان سیاه رنگی بنام “استیک من” هستند و هر ملیت برای تصرف ملیت و نژاد دیگر با آن ها وارد جنگ میشود و میخواهد با تصرف قلمرو دیگری، حکومت خود را گسترش دهد.

آپديت جديد: 2.1.4
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.5
,

Sniper-3D-Assassin

Sniper 3D Assassin – تک تیرانداز یا همان اسنیپر ، یک بازی سرگم کننده و عالی برای دستگاه های اندرویدی است که توسط استودیوی Fun Games For Free طراحی شده است . دارای امتیاز Û´Ù«Ûµ از ÛµÙ«Û° در گوگل پلی استور است. در این بازی شما در نقش یک تیرانداز قرار میگیرید که می بایستی انواع ماموریت های گروگان گیری، قتل مجرمین و … را پشت سر بگذارید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. انواع سلاح های مختلف در بازی وجود دارد که شما با پیش بردن مراحل و دریافت امتیاز قادر به خرید و استفاده از ان ها خواهید بود و از طرفی امکان ارتقای سلاح ها نیز فراهم شده است.

آپدیت جدید:1.118
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.5
,

Rush-Rally-2-CoverRush Rally 2 بازی محبوب و فوق العاده زیبای رالی و مسابقه ای (رسینگ) از استودیوی بازیسازی Brown monster Limited برای دستگاه های اندروید است . سری اول بازی بالا به پایین ماشین ها را نمایش می داد اما Rush rally 2 حالت کلاسیک بازی های مسابقه ای را تداعی می کند و دوربین از پشت ماشین همراه شماست،

آپديت جديد: 2.0.6
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.1
,

parallyzed-coverParallyzed بازی منحصر بفرد فوق العاده زیبا و سرگرم کننده از استودیوی Double Coconut برای اندروید است . Blue و Red دو خواهر دوقلو هستند که با وجود خصوصیات رفتاری متفاوت، ارتباط عمیقی با یکدیگر دارند. روزی که این دو همانند همیشه بازی می کردند، عشق جای خود را به حسادت می دهد و قرمز با پرتاب آبی از روی تاب، خواهرش را بیهوش می کند .

آپدیت جدید:0.7
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

Naval Storm TD Full بازی استراتژیک به سبک برج دفاعی با گرافیک فوق العاده ۳D که توسط استودیوی بازی سازی GameSpire برای دستگاههای اندرویدی منتشر شده است.فرمانده: پایگاه دریایی ما در خطر است.  برای فرار از جنگ دریایی و دفاع از آخرین باقیمانده نفت آماده شوید. اولین و تنها بازی برج دفاعی دریایی است که در اقیانوس قرار دارد. برای بردن یک نبرد دریایی، از زرادخانه مرگبار خود استفاده کنید.برجها، توپها، مسلسلها، معادن، اژدرها و پرتاب موشکها. ترکیبی از بازی های کلاسیک RTS و TD با عمل و استراتژی بسته بندی شده تا شما دشمنان را نابود سازید.

آپديت:1.2.0.81
آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

امتیاز در گوگل پلی : 4.5
,

Minecraft

Minecraft – Pocket Edition یکی از پرطرفدارترین،سرگرم کننده ترین بازی های فکری از استودیوی بازیسازی Mojang می باشد.بازی Minecraft – Pocket Edition دارای امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰در گوگل پلی استور است. .در بازی ماینکرافت شما به صورت آزادانه به ساخت و ساز می پردازید و یک شهر رویایی با تمام امکانات و به زیباترین شکل ممکن را آماده می کنید.